Péče o naše malé lásky.

10.12.2018

Péče s dotekem něhy.
Eurona si zakládá na čisté filosofii, kterou přenesla i do speciální řady výrobků Baby Care věnovanou péčí o ty nejmenší a nejdražší - děti. Právě jejich pokožka je od narození extrémně citlivá a vyžaduje opravdu tu nejjemnější péči obohacenou výživnými, přírodními látkami. Jakákoliv chemie totiž může ovlivnit zdraví miminka a způsobit mu zdravotní komplikace. Na trhu se prodává řada výrobků, které slibují zázraky, lžou svým složením, a klamou poutavými reklamami, na které se zákazníci bohužel chytají.

Baby Care je jiná, protože vznikla s důrazem na citlivou péči, účinnost, šetrnost a nejvyšší kvalitu. Unikátní výrobky dnes a denně pomáhají novopečeným maminkám, zkušeným rodičům a jejich ratolestem. Navíc jsou stále oblíbenější u dospělých, kteří trpí různými alergiemi, nebo mají velmi citlivou pokožku a nesnesou jakékoli chemické přípravky.

Výrobky Baby Care * jsou DERMATOLOGICKY TESTOVANÉ Státním zdravotním ústavem, což jim dává opravdu punc té nejvyšší důvěry a kvality.

* Neobsahují žádné parfémy a jsou vysoce koncentrované, pro jejich účinnost stačí opravdu malá dávka.

* významnou složkou je 100% Aloe vera, které je známé svými významnými léčivými účinky. Zklidňuje a hloubkově hydratuje pokožku. * v každém výrobku Baby Care je kladený důraz na jeho účinnost v souladu s nejjemnější pokožkou miminek, dětí, citlivých osob, a zároveň s přírodou.

Pokud Vás výrobek zaujme, nezapomeňte do své objednávky zadat HESLO PRO HOSTA: 420-2144412731, získáte tak můj 100% servis, výhody a objednávku se slevou 20-30% na marži.

Objednat můžete ZDE:  www.euronabycerny.com

Záložka VÝROBKY - BABY CARE

Celý článek