Vyberte  si svého poradce.

Zde máte možnost vybrat si svého poradce dle země a kraje který Vám bude nejblíže.


Poradce pro SLOVENSKO

Kraj Nitriansky

Dominika Rosková

Mesto Tvrdošovce

Email : dominikaroskova5@gmail.com

Tel číslo 0902 630 279

Heslo pro hosta: 421-9837963216

Dominika napsala:

Ale prečo práve výrobky Eurona? Lebo sú zdravotne a ekologicky nezávadné. Neobsahujú agresívne chemikálie. Ako matka chcem pre svoje dieťa len to najlepšie, nechcem riskovať kožné alergické reakcie, bolesti hlavy, problémy s trávením, podráždením slizníc, častú chorobnosť dýchacích ciest... Je nelogické pre mňa dívať sa ako moje dieťa trpí, ako musí absolvovať nepríjemné vyšetrenia a potom ešte mať ďalšie výdavky na lieky, mastičky a dúfať, že následky nebudú trvalé. Tiež u mňa hrá dôležitú úlohu ochrana životného prostredia. Je tiež nelogické chcieť mať domácnosť čistučkú a potom sa báť ísť do prírody, k vode .... Viem, že pár ľudí nenapraví škody čo sme my ľudia napáchali na prírode, ale niekto začať musí.... Verím, že časom sa ku mne pridá stále viac a viac takých ľudí, ktorým záleží na tom v akom stave necháme svet našim deťom.

Poradce pro ČESKO


Kraj Moravskoslezský

Michaela Dániová

Město Bruntál

Email : michaela.daniova@seznam.cz

tel.číslo :  704 781 432

Heslo pro hosta : 420-5323599668

Míša napsala :

Moje cesta k Euroně :Dne 7.2.2018 mi volala sestra z Prahy,že mě registrovala u české firmy Eurona by Cerny, podmínkou registrace byla objednávka, jelikož firma prázdné registrace nedělá. Spíše ze zvědavosti jsem si objednala sašetku vanilková ambra a prostorové aromatikum. Za dva dny mi přišel balíček a po otevření jsem se do té vůně naprosto zamilovala. Co jsem ovšem netušila, že Eurona mi pomůže vyřešit problém mé tehdy půl roční dcerky s přecitlivělou pokožkou na komerční prášky, aviváže ale i komplet dětskou kosmetiku. Jak se tahle přecitlivělost projevovala? Po každém koupání, po každém praní, po každém namazání tělíčka během pár minut naskákaly Leontýnce červené fleky a maličké jakoby potničky po tělíčku, které ji hrozně svědily. Nejhorší to bylo v noci, jak se pokožka zahřívala aktivovali se plnidla z pracích prášků, a ty ji dráždili pokožku. Pediatrička mě pořád jen uklidňovala, že se to časem zpraví, že je to normální. Jenže to bylo jen horší a horší. Po telefonátu od jedné z top manažerek, která trpěla před tím než začala používat Euronu na lupenku, jsem si řekla, že vyzkouším přejít z komerce na komplet praní od Eurony. Takže jsem si objednala čistič pračky, dětský prací gel sensitive a aviváž. Nebylo to hned ze dne na den, ale po třech měsících, kdy se konečně vyprala všechny plnidla z oblečení Leontýnčina pokožka se začala "uzdravovat". Už se v noci nebudila, že ji něco svědí, spinkala krásně a klidně. Dnes kdy jsem u Eurony 8.měsíců nepoužívám nic jiného než komplet praní i co se úklidu týče jen výrobky od této firmy, protože vím, že nic lepšího pro své zdraví ale i zdraví svých nejbližších udělat nemohu. Euronu prostě miluji, už se těším jak budu umývat okna (práce kterou jsem dříve ze srdce nesnášela), protože je to během chviličky hotovo, bez zbytečného zdlouhavého leštění, mytí trouby mě baví, při úklidu koupelny a toalety mě dříve bolela hlava a špatně se mi dýchalo, protože s prominutím smrad například ze sava se fakt dlouho dýchat nedá, teď stačí jen úžasný koupelnový čistič, který nádherně voní po citrusech a na wc čistič Swifter, no kdo by nemiloval krásnou vůni a úklid defakto bez práce? A jako bonus vám firma nabízí i možnost přivýdělku, plnění úspěšného startu (tři měsíce získáváte za svou píly dárečky zdarma), ale i spoustu dalších výhod a motivací.


Poradce pro ČESKO

Kraj Jihomoravský

Michaela Holátková

Město Božice okres Znojmo

Email : michaela.holatkova@seznam.cz

Tel : 604345074

Heslo pro hosta : 420-3742964604

Míša napsala:

Moje cesta k Eurone začala v únoru 2018 tak,že jsem na Facebooku viděla inzerát na čistič pračky. Začala jsem se o přípravek zajímat. Vyzkoušela jsem tolik přípravku,ale s žádným jsem nebyla spokojená, tak jako s čističem od Eurony. Dlouho netrvalo a řekla jsem si ,že by byla škoda Euronu nerozsirit mezi rodinu, kamarády,známé.... Od teď můžete mít i vy voňavou domácnost plnou vyhod.

Poradce pro ČESKO

Kraj Jihomoravský

Jana Votavová

Město Olbramovice

email : votavovaj-eurona@seznam.cz

tel : 605 007 107

Heslo pro hosta : 420-3657059397

Jana napsala :

Dobrý den, jmenuji se Jana Votavová a spolu s manželem vychováváme 3 děti. K Euroně mě přivedla náhoda. Dlouhou dobu jsem hledala přípravek, který by mě zbavil vodního kamene v mé koupelně. Ale z běžně dostupných prostředků či babských rad nic nefungovalo a pokud ano, tak za cenu podrážděné pokožky rukou a nevalného chemického zápachu. Když už jsem svůj boj téměř vzdala, doporučila mi kamarádka, abych vyzkoušela právě českou eko drogerii. A v tu chvíli jsem si Euronu doslova zamilovala. Postupně jsem zkoušela další a další produkty a své nadšení šířila dál. Dnes už při úklidu a praní nepoužívám nic jiného. Vím, že výrazně šetřím nejen přírodu, ale i rodinný rozpočet, protože je dávkování díky kvalitnímu složení přípravků opravdu minimální. Ale co je nejdůležitější, šetřím zdraví své rodiny. Snažím se neustále učit novým poznatkům nejen od kolegů, ale hlavně od zákazníků, kteří se s nadšením vrací se svými pozitivními zkušenostmi. Pokud i vy hledáte způsob, jak mít doma nejen uklizeno, ale i bezpečně uklizeno, potýkáte se s kožními či dýchacími problémy, není vám lhostejné životní prostředí nebo jen chcete ušetřit čas a peníze při úklidu, neváhejte mne kontaktovat. Ráda vám budu nápomocná při výběru vhodných přípravků.

Top manažerka ČESKO

Kraj Jihomoravský

Lucie Bittnerová

Město Veselí nad Moravou

E-mail : L.Bittnerova@post.cz

Tel. : 773 462 234

Heslo pro hosta : 420-5584363689

Lucie napsala:

Miluji Euronu a věřím, že každý,kdo jednou vyzkouší jejich výrobky na tom bude úplně stejně,jako já!
A proč Eurona?
Jsem maminka roční holčičky a od doby,co se narodila, jsem začala více řešit v čem peru prádlo své rodině a čím doma uklízím.
Eurona mi otevřela oči. Do té doby jsem ani netušila,co vše se skrývá v pracích a úklidových prostředcích běžně dostupných na trhu. Teď už to vím a ekologicky šetrná česká společnost Eurona a její výrobky mě naprosto uchvátily. Jsou dokonce velmi vhodné pro ekzematiky a alergiky!
Malé koncentrované balení, vůně, které v běžném obchodě nenajdete a účinnost na nejvyšší úrovni, to je to, co je na Eurone to nejlepší. 
Neváhejte mě kontaktovat pro více informací, těším se na Vás!

Poradce pro ČESKO

Kraj Středočeský

Aneta Hejná

Město Kolín

Email : eurona.anet@gmail.com

Tel: 728 558 876

Heslo pro hosta : 420-0935807908

FB SKUPINA

Aneta napsala :

Moje cesta k Euroně vedla přes odstraňovač skvrn. Mám malého syna a jeho neustále špinavé oblečení mě už dovádělo k šílenství. Vyzkoušela jsem kde co. Od žlučového mýdla, až po nejrůznější chemikálie. Nic nepomáhalo. Až jsem se dostala k Agentovi z Eurony a ten mi všechny i měsíce zaprane skvrny odstranil. To byl ten moment, kdy jsem si řekla, že se chci Euroně věnovat. Postupně jsem ziskala vice a vice přehledu o výrobcích a nikdy jsem nelitovala, že jsem celou svou domácnost zbavila chemikalii, ktere ani nevoněli, ale ani nefungovali. Dnes s Euronou uklízím, peru a myjeme se s ni... Postupně tak i lide z meho okolí pochopili a hlavne uviděli, jak je Eurona úžasná. A objednávají si výrobky sobě a jejich okoli. Jsem připravena pomoci i vám. Neváhejte mě kontaktovat.
S Euronou pracovat je radost.

Top manažerka ČESKO + NĚMECKO

Kraj Karlovarský

Terezie Líbalová

Město Falkenstein/Kraslice

Email : nejen.ekologicky@email.cz

Tel. : 603 349 732

Heslo pro hosta : 420-1622183794

Terezie napsala :

Moje cesta k Euroně
Vlastně to celé začalo, když mi léky od doktora na atopický ekzém už nepomáhaly. Hledala jsem pořád nová a nová řešení, vyzkoušela spousty drahých produktů a nic nezabralo na delší dobu, než na týden. K Euroně jsem se dostala úplnou náhodou, ale tím radši jsem byla, když mi voňavé prádlo nedráždilo pokožku, konečně jsem zase mohla používat voňavé sprchové gely a nevylezla jsem ze sprchy rudá jako rak a navíc ty vůně!!! Navíc se mi projevilo astma. Díky pracím prostředkům od Eurony, vyprané povlečení voní a nijak mě nedráždí a to už po prvním vyprání. Jsem nadšenkyně!

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny